TERAZ MOŻNA KOMENTOWAĆ BEZ LOGOWANIA SIĘ!

OD TERAZ MOŻNA OTRZYMYWAĆ NEWSTTLER PANTERKA!
Co jesteś w stanie zrobić dla czlowieka-pizzy?
Dać 100 na picie
Dać 200 na picie
Oddać się za darmo
Oddać się i zapłacić za to
Obrobić gałe
Zlizać przebranie
Nic, nie lubię go!

Blog > Komentarze do wpisu
Panterek na urlopie

Ostatnimi czasy było mniej wpisów za co, drodzy czytelnicy, jesteście w tym momencie przepraszani. Niestety od spotkania Klubu Literata ciężko było dojść do siebie, następnie wyjazd nad morze. W trakcie niedzielnego powrotu ekipa Panterka postanowiła zawitać na słynną Oliwę. Tutaj wspólnie z Tortonem i Radkiem postanowiliśmy przeczytać kilka książek. Tzw. chłopacy z wybrzeża znaleźli także walizkę z żetonami i kartami. Do gry, oprócz wyżej wymienionych, weszli także Łysy (który żre z koryta) oraz PZ. Na sam koniec gry pozostał Panterek oraz Torton. Decyzja co zrobić z pieniędzmi mogła być tylko jedna - iść kupić książkę.

Porankiem, gdy ekipa Panterka postanowiła już wyjeżdżać, Radek podjął negocjacje. Celem negocjacji było pozostanie ekipy Panterka także na dzisiejszy, poniedziałkowy, dzień. Zajęcia  jutrzejsze zajęciami, ale argumenty użyte przez Radka są niezwykle trudne do obalenia. Dnia jutrzejszego do Torunia przyjeżdżać będzie także Radek i Torton (w tym momencie należy dodać, że za pewien czas powstanie ciekawy artykuł jaki ma cel przyjazdu!). Także dziś planowane jest wspólne czytanie książek.

Dużo informacji zostanie nadgonionych. Wiele tematów do publikacji dostarczyli także mieszkiańcy Oliwy. Pojawią się fotoreportaże, a także - uwaga - film klasyk! Radek zgodził się, aby film pod tytułem "Damian wraca z dyskoteki" znalazł się na Panterku! Nie będzie można go znaleźć nigdzie indziej! Z innych ciekawostek - najlepiej na świecie tańczący człowiek odnalazł największych oponentów Oliwy, Radek opowiada o prezentach, a Torton wpada w sidła miłości!

Oczekujcie. Nowe informajacje już niedługo!

poniedziałek, 20 grudnia 2010, panterek_team

Polecane wpisy